موضوعات داغ

جواهرات و فنگشویی

الماس هرکیمر در فنگشویی

خلاصه نوشته
  • الماس هرکیمر از تغییرات ناگهانی طبیعت تشکیل می‌‌شود و به همین دلیل بسیار کمیاب است و ما آن را تنها به شکل‌های سنگی نتراشیده می‌ بینیم.
  • این سنگ دید دقیق و حساس ما را نسبت به زندگی تغییر می‌‌دهد. اعمال بدن و فکر و اندیشه را متعادل می‌سازد و شرایط لازم برای پیشرفت در علم غیب را افزایش می‌دهد.

دانستنی جواهرات

جواهرات و فنگشویی

الماس هرکیمر در فنگشویی

الماس هرکیمر یکی از پدیده‌­ های خارق‌ العاده در میان کریستال‌ های کوارتز به شمار می‌­ رود که از معادن کشورهای هرکیمر و ایالت نیویورک به دست می ­‌آید.

الماس هرکیمر

تاثیر بر بدن انسان

این نوع سنگ باعث تسریع روند معالجات می‌ شود . انقباضات و گرفتگی‌ ها را رفع می‌ ­کند و با علایم بیماری استرس مبارزه می‌­کند . سیستم ماهیچه‌ ها را تقویت می­‌ کند و نیروی حیات به ما می‌ ­دهد. این سنگ ، ما را در برابر اشعه ایکس و دیگر اشعه ­‌ها محافظت می­‌ کند و برای مبارزه علیه بیماری سرطان بسیار سودمند است، ( در اولین مراحل بروز بیماری) .

فنگشویی

تاثیر بر روان و روح

الماس هرکیمر دارای نیروی فرستندگی ، گیرندگی و خاصیت جذب‌کنندگی است و شخصیت ما را به حد تعادل می­رساند . این سنگ دید دقیق و حساس ما را نسبت به زندگی تغییر می‌­دهد . اعمال بدن و فکر و اندیشه را متعادل می‌سازد و شرایط لازم برای پیشرفت در علم غیب را افزایش می‌دهد . از ما شخصیتی قوی می­‌ سازد و نگرانی­ها را از بین می­‌برد . این امکان را به ما می­‌دهد تا خاطرات اولیه زندگی‌مان را به یاد آوریم .

جواهرات

محل چاکرا

الماس هرکیمر برای بسیاری از چاکراها از جمله طحال، قلب و شبکه خورشیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در هنگام کاربرد، می‌توانیم به انگیزه قدرت نیز دست یابیم.

کریستال‌های کوارتز

فروش و نگهداری

این سنگ از تغییرات ناگهانی طبیعت تشکیل می‌­شود و به همین دلیل بسیار کمیاب است و ما آن را تنها به شکل­های سنگی نتراشیده می‌ بینیم . بعد از هر درمان ، برای تخلیه شدن باید در زیر آب شسته شود. در این نوع الماس باید به مدت طولانی در نور خورشید قرار گیرد.

سنگ درمانی

مطالب فوق برگرفته از کتاب سنگ درمانی ، نوشته Schaufelberger و Landerherr به ترجمه  فرحناز ثنایی موحد است.

الماس تی وی اولین استارت آپ رسانه‌ای در صنعت طلا، جواهر، نقره، ساعت و آنتیک ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا